Loading...
- 12%
Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l  - Master Martini

Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l - Master Martini

Master Gourmet 26 % neslazený rostlinný UHT krém 1 l je univerzální krém na vaření i našlehání, který využiješ do dezertů, omáček, náplní i slaných receptů.

Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

104 Kč
92 Kč
9.2 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Posíláme tedy na vlastní riziko zákazníka! Pokud si objednáte více jak 2kusy objednávka musí být zaplacená - na dobírku nezasíláme.

Když hledáš jeden krém, který zvládne sladkou cukrařinu i slanou kuchyni, Master Gourmet 26 % neslazený rostlinný UHT krém je praktická volba. Díky tomu, že není slazený, máš chuť plně pod kontrolou – můžeš ho použít do krémových omáček, polévek, slaných náplní a kulinářských receptů, ale po doslazení také do dortů, dezertů, pohárů nebo rolád.

Master Gourmet je rostlinný krém k našlehání a vaření, nikoliv smetana ani výrobek ze živočišné smetany. Po dobrém vychlazení ho můžeš našlehat do pevnější, objemné konzistence, která drží tvar a hodí se na plnění i zdobení. V teplé kuchyni zase pomůže zjemnit omáčky, krémy a slané recepty, kde chceš dosáhnout hladké a krémové struktury.

Před našleháním krém vychlaď ideálně na +5 až +10 °C a šlehej střední rychlostí do požadované konzistence. Pro cukrářské použití ho doslaď podle chuti a můžeš přidat kakao, čokoládu, kávu, vanilku, ovocnou pastu nebo ořechový krém. Díky praktickému balení 1 l se hodí pro domácí pečení i profesionální provozy, kde oceníš univerzálnost, stabilitu a spolehlivý výsledek.

Hlavní výhody:

  • neslazený rostlinný UHT krém,
  • vhodný na vaření i našlehání,
  • po doslazení použitelný do dortů, dezertů a krémů,
  • vhodný také do slaných omáček, polévek a náplní,
  • po našlehání drží tvar a objem,
  • chuť si můžeš upravit podle vlastního receptu,
  • praktické balení 1 l,
  • vhodný pro domácí i profesionální použití.


Objem

Balení obsahuje: 1 l

Složení produktu

Voda, plně hydrogenované rostlinné oleje a tuky (25 %) (tuky: palmojádrové, oleje: řepkový, slunečnicový, kukuřičný a sójový v různém poměru), sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, maltodextriny, emulgátory (E472b, E471, E322 sójový lecitin ), stabilizátory (E412, E410, E460i, E466).

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1091 kJ
Energetická hodnota kcal 260,7 kcal
Tuky 26 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 25 g
Sacharidy 5 g
    - z toho cukry 4,1 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 2,6 g
Sůl 0,21 g

Země původu

Itálie

Výrobní společnost
Martini Professional
via Gardizza 9/B Conselice RA 48017
prodej.cz@mastermartini.com
www.martiniprofessional.net

Technické parametry

Kategorie: Šlehačka
Šlehačky
Výrobce Master Martini
EAN 8003180903750
Kód produktu AV20TA

Recenze

super
????????????????????
Teprve budu zkoušet ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 7%
Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Rosette slazený rostlinný UHT krém 1 l je praktický krém k našlehání, který vytvo
97 Kč
90 Kč
9 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

RUF práškový krém k našlehání 80 g je praktická směs pro rychlou přípravu lehkého

24 Kč
30 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Šlehačka - Blanca rostlinný krém ke šlehání 25 % 1 l

Blanca slazený rostlinný UHT krém 25 % 1 l je praktický krém k našlehání pro příp

112 Kč
11.2 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Debic Šlehačka neslazená ve spreji 35% 700ml - Zeelandia

Profesionální šlehačka ve spreji Debic 35 % bez cukru ti umožní během pár sekund

269 Kč
38.4 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks